Nabídka

Přístup ke kurzu cvičení nabízíme školám pro všechny jejich žáky, studenty a vyučující v rámci školní multilicence. Po objednávce školu školu zařadíme do našeho mailing listu a počínaje pondělkem 16.11.2020 Vám na kontaktní email začneme v pravidelných týdenních intervalech zasílat odkazy na nové video lekce (v pondělí 28.12.2020 lekce nebude odeslána vzhledem k vánočním prázdninám). Poslední 10 video lekce bude odeslána v pondělí 25.1.2021.

V případě objednávky školní multilicence po 16.11.2020 Vám automaticky zašleme odkazy na všechny předchozí lekce.

Odkaz na ukázkovou DEMO video lekci zdarma naleznete zde: https://youtu.be/vQfUejJy9XY

Lekce nahráváme na náš YouTube kanál, kde jsou v režimu neveřejné. Naším záměrem je co nejvíce usnadnit přístup k zakoupeným lekcím oprávněným uživatelům. Odkaz na lekci můžete v rámci udělené licence pro školu přeposlat všem žákům, studentům a zaměstnancům školy. Video můžete rovněž přímo vložit na webové stránky školy. Věříme Vám a doufáme, že nebudete odkazy šířit nekontrolovaně.

Ke každé lekci Vám také pro potřeby zpětné vazby vyučujících zašleme v pdf formátu krátký list s 5 otázkami. Můžete jej nechat žáky a studenty vyplnit a zpracovat pro ověření, zda se do cvičení aktivně zapojili.

Po ukončení kurzu budou všechny odkazy na on-line video lekce aktivní až do 31.12.2021. Zároveň s poslední lekcí Vám zašleme odkaz ke stažení všech 10 lekcí v off-line verzi ve formátu mp4. Videa takto zůstanou trvalým vlastnictvím školy pro použití v budoucnu v off-line podobě. Off-line videa mohou být následně umístěny do interního webového rozhraní školy, které již není volně přístupné příchozím návštěvníkům webu.

Pokud jste soukromou osobou a máte zájem o naše video lekce, napište nám prosím email na info@fyzioproskoly.cz nebo se zaregistrujte v kontaktním formuláři do našeho nově připravovaného projektu Fyzio.tv v záložce KONTAKT  - zašleme Vám informace k možnosti zakoupení přístupu k lekcím a cenovou informaci, jakmile vše zprovozníme také pro skoukromé osoby.

Máte jakýkoliv dotaz? Prosím volejte 737 286 200 - Petr Urbančík - jednatel společnosti Fyzio.tv s.r.o.